
Замок врізний MUL-T-LOCK 3-WAY OMEGA+DIN OFMPB30328L CR UNIV BS65мм 85ммOMEGA VIP_CONTROL/3in1 1KEY+3KEY+1KEY+
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
10 510 ₴
Показать оптовые цены- +380 (68) 439-66-66
- +380 (50) 109-93-22Viber,WhatsApp
Повний опис
Основний замок 3-направленого замикання MUL-T-LOCK Omega OFMPB3 з двома системами замикання:
унікальний патентований механізм Omega з розміщенням пінів у трьох площинах;
циліндровий механізм стандарту EuroDIN керує додатковим ригелем та блокує «основний» замок.
Патентований шестеренчастий механізм приводу ригелів.
Mіжцентрова відстань 85 мм.
BackSet 65 мм.
4 сталеві ригелі Ø 18 мм, вихід 30 мм.
Можливість додаткового підсилення замка захисними пластинами з марганцевої сталі.
Додатковий сталевий ригель, вихід 24 мм.
Реверсивна заскочка з нержавіючої сталі.
Вихід вертикальних тяг – 20 мм.
Довжина леза до голови ключа 86мм.
Комплектація: замок, ключі 1+3+1+1 ключів (1 монтажний ключ, 3 ключі з зеленими мітками для щоденного використання та кодова картка, 4-й ключ з жовтою та 5-й ключ з червоною мітками і кодова картка для перекодування (Система «VIP» + «Світлофор»)).
Зворотна планка, тяги не постачаються.
При встановленому ключі в замку циліндра типу Омега, максимальна товщина дверного полотна складає 61 мм із внутрішньої та зовнішньої сторін приміщення.
Зверніть увагу!!!
При закритому замку (висунутих ригелях) на ключ Омега фалевая защіпка не може бути втягнута в корпус дверною ручкою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mul-T-Lock |
| Страна производитель | Италия |
| Межосевое расстояние | 85 мм |
| Состояние | Новое |
| Количество ригелей | 4 |
| Диаметр ригеля | 18 мм |
| Выход ригеля | 30 мм |
| Выход вертикальных тяг | 20 мм |
| Тип установки замка | Врезной |
| Дополнительные | |
| Backset | 65 мм |
- Цена: 10 510 ₴






