
Замок врізний MUL-T-LOCK 3-WAY OMEGA OFMPB10328L/blue insert CR UNIV BS65мм 85мм OMEGA VIP_CONTROL/3in1 1KEY+3
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
7 842 ₴
Показать оптовые цены- +380 (68) 439-66-66
- +380 (50) 109-93-22Viber,WhatsApp
Повний опис
Основний замок 3-направленого замикання MUL-T-LOCK Omega OFMPВ1.
Замок з унікальним патентованим механізмом Omega із розміщенням пінів у трьох площинах. Патентований шестеренчастий механізм приводу ригелів.
Mіжцентрова відстань 85 мм.
BackSet 65 мм.
4 сталеві ригелі Ø 18 мм, вихід 30 мм.
Реверсивна заскочка з нержавіючої сталі.
Вихід вертикальних тяг 20 мм.
Довжина леза до голови ключа 86мм.
Комплектація: замок, ключі 1+3+1+1 ключів(1 монтажний ключ, 3 ключі з зеленими мітками для щоденного використання та кодова картка, 4-й ключ з жовтою та 5-й ключ з червоною мітками і кодова картка для перекодування (Система «VIP» + «Світлофор»)).
Зворотна планка, тяги не постачаються.
При встановленому ключі в замку циліндра типу Омега, максимальна відстань від поверхні дверного полотна до центру замка складає 61 мм із внутрішньої та 61 мм із зовнішньої сторін.
Можливість додаткового підсилення замка захисними пластинами з марганцевої сталі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mul-T-Lock |
| Страна производитель | Италия |
| Межосевое расстояние | 85 мм |
| Состояние | Новое |
| Открытие блока | Универсальное |
| Цвет замка | Хром |
| Возможность замены механизма | Нет |
| Количество направлений запирания | 3 |
| Количество ригелей | 4 |
| Форма ригеля | Цилиндрическая |
| Диаметр ригеля | 18 мм |
| Выход ригеля | 30 мм |
| Выход вертикальных тяг | 20 мм |
| Тип установки замка | Врезной |
| Комплектация | |
| Монтажный ключ | Да |
| Дополнительные | |
| Реверсивная защелка | Да |
| Backset | 65 мм |
- Цена: 7 842 ₴






