
влевовправо
Замок врізний MUL-T-LOCK 3-WAY MATRIX DFM10328M CR UNIV BS65мм 85мм 3KEY MTR_M 110мм w/o_SP
- В наличии
8 000 ₴
+380 (50) 621-88-44
- +380 (68) 439-66-66
- +380 (50) 109-93-22Viber,WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основний сувальдний замок 3-направленого замикання MUL-T-LOCK-ESETY Matrix DFM1.
Патентований шестеренчастий механізм приводу ригелів.
Легке перекодування у разі втрати ключа.
Можливість додаткового підсилення замка захисними пластинами з марганцевої сталі.
Реверсивна заскочка з нержавіючої сталі.
Комплектація: замок, 3 ключі довжиною 110 мм та кодова картка.
Зворотна планка, тяги не постачаються.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mul-T-Lock |
| Страна производитель | Италия |
| Межосевое расстояние | 85 мм |
| Состояние | Новое |
| Количество ригелей | 4 |
| Диаметр ригеля | 18 мм |
| Выход ригеля | 36 мм |
| Выход вертикальных тяг | 20 мм |
| Тип установки замка | Врезной |
| Комплектация | |
| Количество ключей | 3 |
| Кодовая карточка | 1 |
| Дополнительные | |
| Backset | 65 мм |
- Цена: 8 000 ₴



