
влевовправо
Замок врізний MUL-T-LOCK 1-WAY DIN 354M NC UNIV BS60мм 85мм SP
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
1 046 ₴
Показать оптовые цены+380 (50) 621-88-44
- +380 (68) 439-66-66
- +380 (50) 109-93-22Viber,WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Повний опис
Основний замок MUL-T-LOCK Sash Lock 354M економ-серії під циліндр DIN.
Mіжцентрова відстань 85 мм.
BackSet 60 мм.
3 ригелі Ø 16 мм.
Вихід ригелів – 34,5 мм.
Реверсивна заскочка.
Отвори під наскрізне кріплення ручки
Сторонність – універсальний (правий/лівий).
Торцева планка: обробка – нікель.
Зворотною планкою не комплектується
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mul-T-Lock |
| Тип установки замка | Врезной |
| Открытие блока | Универсальное |
| Возможность замены механизма | Да |
| Межосевое расстояние | 85 мм |
| Количество ригелей | 3 |
| Диаметр ригеля | 16 мм |
| Выход ригеля | 34.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные | |
| Backset | 60 мм |
- Цена: 1 046 ₴



