
влевовправо
Замок врізний EFF EFF 1-WAY DIN N1050 SS UNIV BS65мм 72мм w/o
- В наличии
- Оптом и в розницу
1 320 ₴
Показать оптовые цены+380 (50) 621-88-44
- +380 (68) 439-66-66
- +380 (50) 109-93-22Viber,WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник:EFF EFF Німеччина
• Сторони замикання:1-WAY
• Тип механізму замикання:DIN
• Колір торцевої планки:SS
• Сторонність:UNIV
• BackSet:BS65мм
• Міжосьова відстань:72мм
Повний опис
Основний універсальний замок EFFEFF N1050100913000K серії OneSystem для більшості суцільних дерев'яних і металевих дверей під циліндр DIN.
Рекомендований для використання на протипожежних дверях згідно EN1634.
Всі деталі замка сталеві.
Відповідає європейським стандартам EN 12209 та EN 1634.
Протестований на 1 млн циклів відмикання на дверях вагою до 300 кг.
Міжцентрова відстань 72 мм.
BackSet 65 мм.
1 прямий ригель спеціальної форми.
Вихід ригеля - 20 мм.
Реверсивна заскочка.
Під шток 9 мм.
Торцева планка – нержавіюча сталь.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EFF |
| Страна производитель | Германия |
| Межосевое расстояние | 72 мм |
| Состояние | Новое |
| Открытие блока | Универсальное |
| Цвет замка | Хром |
| Возможность замены механизма | Да |
| Количество ригелей | 1 |
| Форма ригеля | Прямоугольная |
| Выход ригеля | 20 мм |
| Тип установки замка | Врезной |
| Дополнительные | |
| Реверсивная защелка | Да |
| Backset | 65 мм |
- Цена: 1 320 ₴





