
влевовправо
Замок врізний MUL-T-LOCK 4-WAY DIN M235/M267 CR UNIV BS65мм 90мм w/o_SP
- В наличии
3 300 ₴
+380 (50) 621-88-44
- +380 (68) 439-66-66
- +380 (50) 109-93-22Viber,WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
• Тип механізму замикання:DIN
• Модель замка:M235/M267
• Сторонність:UNIV
• BackSet:BS65мм
• Міжосьова відстань:90мм
• Платформа:Без значення
Повний опис
Основний замок 4-направленого замикання MUL-T-LOCK M235 (M267).Зручне замикання одним обертом ключа. Можливість від’єднання тяг при вмонтованому у двері замку. Застосовується з циліндром EuroDIN із шестернею та захисною фурнітурою MUL-T-LOCK або ROSTEX. Для додаткового захисту – застосування додаткового механізму Gladiator або М12 (1 або 2 шт.). Має третій отвір для кріплення фурнітури ROSTEX. Mіжцентрова відстань 90 мм. BackSet 65 мм. 3 сталеві ригелі Ø 13 мм. Вихід ригелів 20 мм. Зворотна планка замовляється окремо.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mul-T-Lock |
| Страна производитель | Израиль |
| Тип установки замка | Врезной |
| Открытие блока | Универсальное |
| Цвет замка | Хром |
| Возможность замены механизма | Да |
| Количество направлений запирания | 4 |
| Межосевое расстояние | 90 мм |
| Количество ригелей | 3 |
| Форма ригеля | Цилиндрическая |
| Диаметр ригеля | 13 мм |
| Выход ригеля | 20 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные | |
| Реверсивная защелка | Да |
| Backset | 65 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Применение замка | Входная дверь |
- Цена: 3 300 ₴



