
УФ-детектор на светодиодах УФД-3/LED
- В наличии
- Оптом и в розницу
785 ₴
Показать оптовые цены- +380 (68) 439-66-66
- +380 (50) 109-93-22Viber,WhatsApp
Представляємо компактний світлодіодний детектор валют УФД-3/LED. Перевага даної моделі в тому, що
прилад не потребує витратного матеріалу.Для максимальної якості контролю, використовується
оптичний УФ-світлофільтр фірми Polarion.Замість ультрафіолетових ламп, в прилад вмонтовано
світлодіодний модуль, з 6 УФ-світлодіодів загальною потужністю 6 Вт. Це в еквіваленті - лампочка на 9-11 Вт.
Охолодження світлодіодів здійснюється за допомогою якісного радіатора з алюмінієвого профілю.
Функції та особливості:
Прилад може працювати без простоїв - 24 години на добу, приблизно до 50 000 годин (до 5 років).
Максимальна яскравість УФ-освітлення, при максимальному енергозбереженні.
Поле перегляду, дозволяє перевіряти банкноти як по одній, так і одночасно від 3 до 6 шт.
Основа приладу виготовлена з термостійкого пластику, Польської фірми KRADEX - міцний і довговічний.
За допомогою детектора валют УФД-3/LED здійснюється візуальний контроль справжності банкнот різних
валют. Завдяки використанню одночасно 6-ти світлодіодів + оптичний світлофільтр, детектор дозволяє
швидко і точно визначати наявність захисних елементів на купюрі. В УФ-випромінюванні, є можливість
розрізняти спеціальні люмінісцентні мітки, смуги, волокна, фрагменти малюнків, відсутність світіння фону.
Банкнота будь-якого номіналу повністю поміщається в переглядовому полі детектора. За рахунок цього
користувач отримує оптимальний огляд захисних міток і може швидко визначити справжність купюри.
Прилад має максимально просте і зрозуміле управління. Для роботи з ним необхідно натиснути всього одну
кнопку, для включення УФ-освітлювача. Ефективно застосовувати детектор валют зможе будь-який
користувач, що володіє базовими знаннями про основні елементи захисту банкнот, видимих в УФ-випромінюванні.
Представляємо компактний світлодіодний детектор валют УФД-3/LED. Перевага даної моделі в тому, що
прилад не потребує витратного матеріалу.
Для максимальної якості контролю, використовується оптичний УФ-світлофільтр фірми Polarion.
Замість ультрафіолетових ламп, в прилад вмонтовано світлодіодний модуль, з 6 УФ-світлодіодів загальною
потужністю 6 Вт. Це в еквіваленті - лампочка на 9-11 Вт.
Охолодження світлодіодів здійснюється за допомогою якісного радіатора з алюмінієвого профілю.
Технічні характеристики:
• Тип детектора валют * Ультрафіолетовий
• Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання * 365.0 (нм.)
• Кількість світлодіодів * 6
• Охолодження світлодіодів * якісний радіатор, з алюмінієвого профілю
• Живлення * Мережа 220 В.
• Споживана потужність * 7.0 (Вт.)
• Габаритні розміри * 220х130х80 (мм.)
• Вага * 0.4 (кг.)
• Термін гарантії * 24 (міс.)
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Виды контроля | Ультрафиолетовый |
| Длина волны ультрафиолетового излучения | 365 нм |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Тип детектора валют | Ультрафиолетовый |
| Производитель | Kradex |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.4 кг |
| Питание | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 7 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид детекции | UV |
- Цена: 785 ₴
