
Сейф встроенный W.2319.Left side E
- В наличии
- Оптом и в розницу
17 375 ₴
Показать оптовые цены- +380 (68) 439-66-66
- +380 (50) 109-93-22Viber,WhatsApp
Вбудовуваний зламостійкий сейф сертифікований в Європейській лабораторії ECB-S і має сертифікат класу S2 за стандартом EN 14450.
Вбудовувані сейфи серії W – Wall кріпляться в стіну за допомогою спеціальної арматури, а загальна товщина дверей прирівнюється до 10 мм. Сейф оснащений чотирма надійними активними ригелями, ключовим (VDS 1) або електронним (VDS 2) замками. Ключова особливість сейфа W.2319.E LEFT SIDE – лівостороннє відкривання дверей. Ще одна зручна функція моделі – внутрішня з’ємна полиця, що горизонтально розділяє сейф на два відділи. Вбудовувані сейфи від ТМ Griffon підходять як для офісних, так і приватних приміщен
| Общие | |
|---|---|
| Вес | 15 кг |
| Внутренний объем | 9 л |
| Количество полок | 1 шт |
| Основные | |
| Производитель | Паритет-К |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Серый |
| Толщина металла | 10 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя ширина | 321 мм |
| Внутренняя глубина | 137 мм |
| Внутренняя высота | 203 мм |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 230 мм |
| Внешняя ширина | 350 мм |
| Внешняя глубина | 190 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип замка | кодовый электронный |
| Взломостойкость | S2 |
| Состояние | Новое |
- Цена: 17 375 ₴


