Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| іп: | Переглядовий |
| Детекція: | Інфрачервона, спецелементів М, антистокс-контроль, ультрафіолетовий, в білому світлі |
| Дисплей: | 7" (18 см), кольоровий |
| Інтерфейс підключення зовнішніх пристроїв: | USB - Інтерфейс цифрового відеовиходу |
| Харчування: | 100 - 240 В, 50 - 60 Гц, 10 Вт |
| Габарити, мм: | 122 x 111 x 245 мм |
| Вага, кг: | 0,24 кг |
| Колір: | чорний |
| Виробник: | Dors (Китай) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dors |
| Країна виробник | Китай |
| Види контролю | Ультрафіолетовий, Інфрачервоний |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип детектора валют | Переглядовий |
- Ціна: 4 685 ₴
