
Накладка на циліндр Kedr Ultra Et 2101 MСР ( матовий хром)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
227 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 621-88-44
- +380 (68) 439-66-66
- +380 (50) 109-93-22Viber,WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладка квадратна KEDR Ultra 2101 . Виготовлено з цинку. Покрита полімерною фарбою.
Розміри 60*60 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Кедр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Накладка |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 6.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| матеріал | |
| Матеріал | цинк |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | матовий хром |
- Ціна: 227 ₴