
Індивідуальна поштова скринька СП 05 (мідь)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
686 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 439-66-66
- +380 (50) 109-93-22Viber,WhatsApp
Індивідуальні поштові скриньки користуються великою популярністю при оформленні екстер'єру, перш за все, в заміському житловому будівництві.
Використання сучасних технологій і сировини від надійних постачальників дозволяє нам пропонувати кожному нашому клієнтові продукцію бездоганної якості. Основний матеріал виробництва – високоякісна холоднокатана сталь, що підлягає обов’язковій попередній антикорозійного обробці та порошковому фарбуванню. Технологія виготовлення передбачає застосування лазерної різки металу, яка вирізняється високою продуктивністю та безвідходністю – саме цим зумовлена фінансова доступність всієї нашої продукції. Слід зауважити, що скриньки комплектуються якісними замками.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 1 шт. |
| Наявність замку | Так |
| Кількість ключів в комплекті | 2 шт. |
| Тип корпусу | Цілісний (суцільнозварний) |
| Тип поштової скриньки | індивідуальний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 185 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 295 мм |
| Вага | 3 кг |
- Ціна: 686 ₴

