
Лічильник банкнот Cassida 6650 UV з калькуляцією за номіналом
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
12 500 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 439-66-66
- +380 (50) 109-93-22Viber,WhatsApp
Лічильник банкнот Cassida 6650 UV – оновлена модель даного класу з доданим набором функцій. Новий дизайн панелі контролю дозволяє з швидкістю включати і відключати потрібні параметри процесу підрахунку. Апарат має детекції на цілісність HLF і виявлення здвоєність купюр DBL.
Переваги Cassida 6650 UV:
- зручне керування з кнопками;
- надійний і зручний механізм;
Машинка для рахунку банкнот має функцію фасування в 2 режими: встановлений вручну і автоматично. Висока швидкість роботи до 1000 штук в хвилину з усіма типами купюр. Для зручності підрахунку до моделі підключається виносний дисплей. Лічильник Cassida 6650 UV перевіряє банкноти в ультрафіолетовому спектрі, за розміром і щільністю. Дана модель має технологію інфрачервоної перевірки. З її допомогою розпізнаються склеєні з різних частин банкноти (детекція на справжність). Підозрілі зразки завжди залишаються верхніми в робочому кишені і не включаються в загальний рахунок, добре справляється як з новими, так і старими грошовими одиницями; звуковий сигнал і виведення помилок на дисплей машинки для підрахунку банкнот.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cassida |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 80 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість рахунку | 1000 шт./хв |
| Вид обладнання | Лічильник банкнот |
| Вид детекції | UV |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 12 500 ₴